درباره ما (شفامارکت)

این بنگاه تجاری فعالیت اصلی خود را در سال 1374 و در شهر رشت، با ماموریت تأمین و توزیع کالای پزشکی و دندانپزشکی و افزایش سطح دسترسی جامعه پزشکان به خدمات و کالاهای معتبر و اصیل آغاز نمود.
بنیانگذار این بنگاه اقتصادی، در آستانه 25 سالگی حضور خود در بازار کالای پزشکی منطقه، با اعتقاد به چشم‌انداز بلندمدت کسب‌وکار و بکارگیری نیروی انسانی توانمند و همچنین جهت ارتقای سطح خدمات و فعالیت‌های خود در سال 1399 اقدام به تأسیس شرکت سهامی خاص “راشاپویان شفا ” نمود.
راشاپویان شفا فروشگاه اینترنتی شفامارکت را با هدف جلب رضایت شما پزشکان و دندانپزشکان گرامی و صرفه‌جویی در زمان و سرمایه شما طراحی و راه‌اندازی نمود. در حال حاضر این فروشگاه کلیه اقلام مصرفی و بادوام حوزه پزشکی، دندانپزشکی، داروخانه‌ای و بهداشتی معتبر را با ارائه اطلاعات دقیق و مشخصات بروزرسانی‌شده جهت تسهیل خرید در اختیار شما مخاطبین قرارمی‌دهد. تیم پشتیبانی و فروش آنلاین نیز به صورت لحظه‌ای نسبت به پاسخگویی به درخواست‌های ثبت شده اقدام نموده، به گونه‌ای که دامنه مشتریان این فروشگاه محدود به منطقه نیست و توزیع کالاهای خریداری شده به صورت سراسری انجام می‌شود.

وب سایت شفامارکت از حسن انتخاب شما جهت خرید مواد و تجهیزات مورد نیاز مطب تان سپاس گزار است.

ما در شفامارکت در تلاشیم تا کلیه محصولات تخصصی دندانپزشکی و پزشکی را با قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

اینستاگرام شفامارکت: shafamarket_dental

راشاپویان‌شفا؛ تولید، توزیع، تجهیز و تامین کالای پزشکی و دندانپزشکی

وب‌ سایت شرکت راشاپویان‌ شفا : www.rashapouyan.ir

وب سایت فروشگاه سلامت عمومی شرکت راشاپویان شفا: www.rashamarket.net

آدرس: رشت -چهار راه میکائیل، بلوار حافظ، نرسیده به چهارراه پورسینا،  ساختمان پزشکی بهار – طبقه همکف

تلفن: 01333344728 – 09045221136

 فکس: 33343922-013

شماره واتساپ شفامارکت : 09045221136

 

پیج اینستاگرام @shafamarket_dental