شرکت تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی شفامارکت در راستای ارائه خدمات بهتر و با کیفیت بالاتر به کاربران خود، شرایط ارسال رایگان تمام سفارشات را به سر تا سر ایران فراهم نموده است

  • ارسال کلیه سفارشات بالای مبلغ  5 میلیون تومان(زیر 15 کیلوگرم) به کلیه مناطق کشور به صورت رایگان انجام می شود.
  • ارسال کلیه سفارشات بالای 1میلیون و پانصد هزار تومان در داخل شهر رشت رایگان می باشد
  • ارسال کلیه سفارشات بالای 3 میلیون تومان در سایر شهرهای استان گیلان  رایگان می باشد.
  • * توضیح : هزینه ارسال تجهیزات مانند یونیت، اتوکلاو و ..،  با توجه به وزن بالا، به شکل جداگانه محاسبه می گردد.

پ.ن : هزینه کلیه سفارشات بالای 5 کیلوگرم در خارج از استان گیلان، بر عهده مشتری محترم به صورت پس کرایه میباشد.

روش‌های متنوع ارسال

به صورت کلی و معمول تمامی سفارشات خارج از استان گیلان با پست پیشتاز و بابری چاپار ارسال می گردد، مگر در مواردی که خود مشتری درخواست ارسال به روش های دیگر(مانند: تیپاکس، و… ) را بدهد.

1.پست پیشتاز وتیپاکس: 

این دو روش پر استفاده ترین روشهای ارسال کالا ها توسط شفامارکت در سالهای اخیر میباشد. توسط این روش امکان ارسال به کلیه نقاط ایران وجود دارد. مدت زمان ارسال سفارشات توسط پست پیشتاز بین 2 الی 3 روز کاریست و هزینه آن بسته به وزن کالا مختلف می باشد.

3.باربری: 

از این روش ارسال معمولا برای کالا های سنگین مانند اتوکلاو، کمپرسور، یونیت، ساکشن و… استفاده میشود. و در مورد مواد و ابزار های کوچک کاربردی ندارد. هزینه این نوع ارسال ها بیشتر از دو روش بالاست.

4.سایر روش ها: 

در مواردی خاص مثل عجله داشتن بیماران (علی الخصوص مواد و ابزار های جراحی) میتوان از روش های خاصی مثل ارسال با اتوبوس یا سواری از ترمینال استفاده کرد. لازم به ذکر است که در چنین مواردی حتما قبل از خرید باید با شرکت هماهنگی های لازم انجام شود.