در کمپانی دندانپزشکی توکویاما، ما مفتخریم که بخشی از گروه توکویاما، تولید کننده جامع مواد شیمیایی هستیم و در توسعه تجهیزات و مواد دندانپزشکی با استفاده از قدرت خود در شیمی تخصص داریم.

تمرکز بی‌وقفه توکویاما بر تحقیق و توسعه، این شرکت را قادر می‌سازد تا مزیت رقابتی خود را حفظ کند، در حالی که برای بازتاب نیازهای مشتریان خود، از جمله دندان‌پزشکان، تکنسین‌های دندان‌پزشکی، و بهداشت‌کاران دندان، در محصولات خود ارزش قائل می‌شود. بدون اینکه آنها را با فناوری بیش از حد تحت فشار قرار دهد.

ادغام فناوری دیجیتال در تجهیزات و مواد اصلی دندانپزشکی یک چالش کلیدی در سال‌های اخیر بوده است، و توکویاما در حال بررسی آن از زوایای مختلف است تا اطمینان حاصل کند که محصولاتش در لبه‌های برتر باقی می‌مانند. با کاهش نرخ زاد و ولد در ژاپن، ما کاهش در بازار داخلی را پیش بینی می کنیم و بنابراین به طور فعال حضور خود را در بازارهای جهانی که قبلاً ایجاد کرده ایم، گسترش می دهیم.

در عصر طول عمر امروزی، مراقبت از دندان بیش از هر زمان دیگری در حفظ سلامت کلی و کیفیت زندگی اهمیت دارد. ما به عنوان یکی از معدود تولیدکنندگان در صنعت که قادر به انجام تحقیق و توسعه، ساخت و فروش داخلی است، به طور کامل متعهد به ارتقای سلامت مردم و در عین حال جلوتر از آخرین روندها هستیم.

نمایش دادن همه 10 نتیجه