کمپانی Woodpecker یکی از بهترین تولید کننده تجهیزات دندانپزشکی در جهان می باشد، مقالات تولید شده بر مبنای محصولات و Patent های این شرکت در سال های اخیر بیانگر اقبال جامعه دانشگاهی نسبت به تولیدات این کمپانی می باشد. این شرکت بزرگترین تولید کننده جرمگیر در جهان، همچنین پیشرو در تولید لایت کیور های LED نسل سه می باشد. در 32 سال اخیر تمرکز این شرکت بر روی توسعه فنآوری، تولید، فروش و خدمات پس از فروش تجهیزات دندانپزشکی و ابزارآلات پزشکی بوده است. امروزه این شرکت بزرگترین تولید کننده تجهیزات کوچک دندانپزشکی می باشد و از سال 2021 با ورود به حوزه تصویر بردای و تولید رادیوگرافی دیجیتال، اسکنر فسفرپلیت و سنسور داخل دهانی، سهم قابل ملاحظه ای از بازار را به خود اختصاص داده است.

واحد تحقیق و توسعه و کارخانجات فعلی این شرکت در زمینی به مساحت 46287 متر مربع دایر است و سایت تولید بین المللی با مساحت 100510 مترمربع در دست احداث می باشد. 30 میلیون دلار حجم سرمایه گذاری روی ماشین آلات CNC تمام اتوماتیک و مرکز تست محصولات بوده و تجیهزات و فنآوری فعلی این کمپانی در سطح تراز اول جهانی و قابل رقابت با معتبرترین برندهای سازنده جهانی می باشد. وودپکر تا کنون با سرمایه گذاری و تمرکز بر روی واحد R&D، فروش و مدیریت موفق به ثبت 371 پتنت داخلی، 79 ثبت اختراع بین المللی و اخذ گواهینامه FDA ایالات متحده آمریکا، و گواهینامه های ISO 13485 و ISO 9001 از موسسه TUV آلمان شده.

Woodpecker از بدو تاسیس با پایبندی به اصول بنیادی کیفیت برتر، رضایت مشتری، تولید مقرون به صرفه موفق به توسعه سهم بازارخود شده، بطوری که امروزه سهم بازار محصولات این شرکت از در بازار رقابتی چین 80% می باشد و تولیدات این شرکت به 134 کشور جهان از جمله آمریکا، اتحادیه اروپا، روسیه و هند صادر می شود.

محصولات پرچمدار وودپکر عبارتند از جرمگیر پیزوالتراسونیک، لایت کیور، اپکس فایندر، پالپ تستر، موتور اندو، آبچوراتور و گوتا کاتر، دستگاه پیزوسرجری، موتور ایپملنت، موتور الکتریکی، اسکنر فسفرپلیت، سنسور داخل دهانی، آنگل پرافی، دستگاه ایرفلو و توربین دندانپزشکی.

هیچ محصولی یافت نشد.