صفحه اصلی / مقالات و دانستنی ها / ۱۰ نکته از Osstem که باید بدانیم!

۱۰ نکته از Osstem که باید بدانیم!

۱۰ نکته درباره ایمپلنت اوستم

✔️شرکت ایمپلنت oSstem در سال ۱۹۹۵ با شعار سلامت و معیشت برای همه تاسیس شد. ابداع روش های نوین جراحی ایمپلنت ساده سازی جراحی ایمپلنت کیفیت فوق العاده استاندارد سازی کلیه مراحل تولید سرمایه گذاری بر تحقیق و توسعه ایجاد بزرگترین مرکز آموزش ایمپلنت آسیا AIC و تلاشهای بی وقفه تیم رهبران oSstem خیلی زود این ایمپلنت را در قامت یک رهبر جهانی در حوزه تولیدات با کیفیت و آموزش های مدون پر آوازه کرد.
آیا میدانستید که ایمپلنت آستم یا همان ” ایمپلنت ملی” کره جنوبی هفتمین کمپانی ایمپلنت دنیاست که در سال ۱۹۹۲ در آسیا تاسیس شده است ؟. در سال ۱۹۹۷ کمپانی آستم با شعار ” سلامت و معیشت برای همه ” کارخانه خود را در شهرهای سئول و بوسان کره جنوبی تاسیس کرد و تا کنون همواره مقام خود را به عنوان بزرگترین شرکت آسیایی تولید کننده ایمپلنت حفظ کرده است.

🔴🔷اولین ایمپلنت آسیایی با مجوز فروش جهانی
نصب ماشین آلات پیشرفته سوئیسی ، آمریکایی و آلمانی در کارخانه و استفاده از دانش علمی دانشکده های دندانپزشکی آمریکایی و اروپایی و اخذ انواع گواهی نامه های کیفی با پشتوانه مقالات فراوان علمی موجب اخذ مجوز فروش محصول اولین ایمپلنت آسیایی در بازار آمریکا شد.

🔴طراحی وتنوع
این شرکت موفق شد تا بایومکانیک طراحی فیکسچر رادر لاین های تیشو لول و بن لول به حد اعلاء برساند و خواص بایولوژیک و سطح فیکسچر را به سرعت تمام و همگام با ۵ ایمپلنت برتر دنیا، به بازار ارائه کند. انواع کیت های جراحی پیشرفته و تنوع قطعات پروتزی، ایمپلنت آستم را یکی از کامل ترین سیستم های ایمپلنت دنیا کرده است.

🔴مستند سازی علمی
آستم برای تولید هر محصول خود دلایل علمی و مستندات کافی را فراهم کرده است و سپس نتایج و مشاهدات و بازخورد های آن را به خوبی رصد می کند تا از کیفیت عالی محصولاتش اطمینان حاصل کند.

🔴رهبری بازار در تحقیق و پژوهش
شرکت OSSTEM با دارا بودن دو دانشکده دندانپزشکی در کره جنوبی و آمریکا و ۲۰۰ نفر تیم تحقیق و توسعه در سراسر جهان یکی از پیشرو ترین تیم های طراحی و تحقیق ایمپلنت های دندانی را در دنیا تشکیل داده است.

🔴یکی از هر ۱۰تا
در کشورهای آسیایی ۳ عدد از هر ۱۰ ایمپلنت فروخته شده از برند آستم است. در کشور کره جنوبی از هر۱۰ ایمپلنت ۵ تای آن آستم است و در بازار آمریکا و کل دنیا از هر ۱۰ ایمپلنت کارگزاری شده ۱ عدد ایمپلنت آستم است.

🔴پیشگام تر از بقیه
در تمام ۱۰ سال گذشته ایمپلنت osstem با رشد فروش ۱۵ درصدی به عنوان ایمپلنت پیشتاز جهانی توانست از مقام هفتمین ایمپلنت دنیا به جایگاه سوم و چهارم جهانی دست یابد. تاسیس کارخانه آلمان و کارخانه کالیفرنیا با برند Hiossen کمک زیادی به دستیابی این شرکت به جایگاه جدیدش داشت. ارزش این کمپانی هم اکنون بیش از ۱/۲۵ میلیارد دلار است.

🔴یکی از سه غول
آستم چشم در چشم غول های جهانی ایمپلنت، اشترومن و نوبل بایوکر دوخته است. در بازار بزرگ چین بالاتر از اشترومن ایستاده و در بازار پیچیده و به شدت رقابتی آمریکا شانه به شانه بزرگان جنگ قیمتی مداومی به راه انداخته است. آستم با بیش از ۲۰۰۰ نفر کارمند در سراسر جهان در سودای دستیابی به رتبه اول در بین بیش از ۳۰۰ سیستم ایمپلنت دنیا است.

🔴تجهیزات دندانپزشکی
تولید یونیت صندلی زیبا و مدرن آستم در سال ۲۰۱۶ مورد استقبال بازارهای جهانی قرار گرفت و به زودی دستگاه های رادیولوژی تک دندان ، OPG, CBCT آستم نیز به ازار عرضه خواهد شد. دستگاه CADCAM , 3D Printer , Oral Scanner آستم نیز در سال۲۰۱۸ به بازار معرفی خواهد شد.

🔴سیاست های انحصاری آستم
آستم با ایجاد شعب مستقیم فروش ، کلینیک های زنجیره ای ، لابراتوار های تخصصی مرکز آموزش دائمی AIC و تنوع بخشی به تولیدات در تلاش برای تملک تمامی زنجیره ای تولید تا درمان دندانپزشکی در بازارهای هدف است و این سیاست تهاجمی آستم موجب شد تا شرکت اشترومن هم به تازگی کلینیک های زنجیره ای اش را در چین و آمریکا استارت بزند.

درباره نویسنده :

تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی شفابخش

محصولات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *